ZAHRADNÍ SLAVNOST

30.08.2015

 

Ve středu 26. srpna 2015 se uskutečnila ZAHRADNÍ SLAVNOST pořádaná ke 40. výročí založení našeho Domova pro seniory Rožnov pod Radhoštěm, na které jsme přivítali přes dvě stovky uživatelů, jejich rodinných příslušníků, zaměstnanců domova, ale také návštěvníků z řad veřejnosti.

Po zahájení zahradní slavnosti a přivítání všech přítomných ředitelkou SSLVS Mgr. Michaelou Pavlůskovou a vedoucí Domova Mgr. Magdalenou Stejskalovou následovalo představení kalendáře pro rok 2016, který se nese v reminiscenčním duchu a obsahuje 12 fotografií našich uživatelů, kterým následně byl tento kalendář slavnostně předán. Symbolicky si ředitelka SSLVS na počest vzniku tohoto kalendáře připila pravou valašskou slivovicí s fotografem panem Staňkem, který s jednotlivými uživateli strávil nemalý čas při focení, kdy se přátelské vzájemné povídání a vzpomínání promítlo do stránek daného kalendáře.

Pro účastníky Zahradní slavnosti byl připraven bezesporu pestrý program. Svým zpěvem nám slavnostní odpoledne zpříjemnily pěvecké soubory Karlovjanky a Hornoněmčané, zabubnovat jsme si mohli na africké djembe bubny pod vedením Radka Štětkáře. Své zvířecí svěřence nám představilo Záchranné centrum Hošťálková a milým zpestřením bylo také vystoupení tří rožnovských gymnastek pod vedení Ing. Kateřiny Kolmačkové. Celým odpolednem se zahradou Domova nesly tóny cimbálové muziky pod vedením Lukáše Kamase.

Na své si přišli zajisté i rodiny s dětmi, pro které byly přichystány tvořivé dílny, kdy si mohli kreativní zájemci namalovat hrníček, zápich do květináče či vyzkoušet svou zručnost při origami.

Věříme, že si Zahradní slavnost všichni užili a budou na příjemné slavnostní odpoledne rádi vzpomínat.

Mgr. Blanka Kamasová

https://www.youtube.com/watch?v=-LRzsXeRbPE

 

 

 


 Zpět